Agile Bez Scenariusza

Podcast o świecie zwinnym, w którym dzielimy się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Każdy odcinek to nie tylko ciekawa rozmowa, ale również konkretna porcja praktycznej wiedzy, która może okazać się bardzo przydatna w codziennej pracy.

podcast

Najnowszy odcinek

Scrum Master

Relacja między Developerami a Scrum Masterem

Inspiracją do nagrania o temacie “Relacje między developerami a Scrum Masterem” była jedna z rozmów o developerze, który uważa, że Scrum Master nic nie robi, nie przyczynia się w żaden sposób do sukcesu zespołu i w konsekwencji jest zbędny. Postanowiłyśmy więc wspólnie zastanowić się, jak wyglądają relacje pomiędzy tymi rolami, dlaczego są takie a nie inne i jak je poprawić.

Posłuchaj na: Spotify, Apple Podcast, Google Podcast

Poprzednie odcinki

Zaczynamy podcast Agile Bez Scenariusza!

Agile Bez Scenariusza to podcast stworzony z zamiłowania do świata zwinnego! W odcinku “zero” dzieli się skąd pomysł, ile zajęło wypuszczenie pierwszego odcinka i czego możecie się spodziewać po Agile Hunters w nowej odsłonie.

Posłuchaj na: SpotifyApple Podcast, Google Podcast

Nasze serie

Rozmowy Bez Scenariusza

podcast

Główny pomysł na podcast zakładał brak większego przygotowania do tematu, więc seria, którą będziecie mogli usłyszeć najczęściej to właśnie luźne pogawędki między nami.

ABS Plus, czyli 5 pytań do...

podcast

W tej serii zaprosimy Was do wysłuchania naszych spotkań z gośćmi, którym zadamy wspomniane 5 pytań. No... może czasem więcej 😉

ABS Light - nasze teksty w wersji audio

podcast

Wychodzimy na przeciw tym, co wolą słuchać niż czytać. Wybrane treści z naszego bloga pojawią się w podcaście w wersji rozszerzonej lub zaktualizowanej.