MENTORING

"Nie ma znaczenia, kim jesteś, nie ma znaczenia, co robisz, każdy potrzebuje mentora." Bill Campbell

Rozwój to podstawa naszych działań

Od początku powstania Agile Hunters dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale też pomagamy innym z tej wiedzy korzystać i przekładać ją na osobisty sukces. 

Doświadczenie

W branży IT i ze zwinnym światem związane jesteśmy od kilkunastu lat. Pracowałyśmy z małymi i dużymi firmami na wielu stanowiskach.

Setki godzin z klientami

Na mentoringu, szkoleniach i podczas wspierania naszych klientów spędziłyśmy już setki jak nie tysiące godzin. Techniki naszej pracy są dzięki temu sprawdzone, a my mamy pewność, że praca jest efektywna i jakościowa.

Pasja

Mentoringiem i wsparciem innych w rozwoju, osiąganiu celów czy nawet zmianie pracy zajmujemy się z pasji. Wiemy, że robimy to dobrze, ale nie osiadamy na laurach i nadal się uczymy - po prostu mamy to we krwi!

Empatia i zaangażowanie

Do naszych klientów podchodzimy empatycznie, z otwartością i zaangażowaniem. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie, nie owijamy w bawełnę, pracujemy w szczerości na wszystkich poziomach.

O mentoringu

Czym jest mentoring?

Mentoring to proces, w którym mentor udziela wsparcia, porad i wskazówek osobie (tzw. mentee), która chce rozwijać swoją karierę lub umiejętności. Celem mentoringu jest pomaganie mentee w osiągnięciu ich celów poprzez dzielenie się wiedzą, doświadczeniem i perspektywą mentora.

Czy mentoring jest dla mnie?

Mentoring może być wartościowy dla każdej osoby, niezależnie od wieku, doświadczenia czy branży, w której pracuje. Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności, zdobyć wiedzę z danej dziedziny, znaleźć lepsze sposoby rozwiązania problemów lub po prostu chcesz rozwijać swoją karierę, mentoring z nami może Ci w tym pomóc.

Co osiągnę współpracując z mentorem?

Mentoring ma za zadanie przybliżyć Cię do realizacji postawionego celu. Zatem współpracując z jedną z nas, będziemy działać tak, by go osiągnąć. Oprócz pracy na spotkaniach wymagane jest Twoje zaangażowanie i dedykacja stawianym celom. Sam fakt posiadania mentora nie wystarczy!

Jak wygląda praca z mentorem?

Rozpoczynając współpracę z nami określamy razem cel na konkretną sesję czy też proces złożony z kilku spotkań. Omawiamy także drogę i sposoby dojścia do celu dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości. Między spotkaniami otrzymujesz dodatkowe materiały, jesteśmy w ciągłym kontakcie. Spotkania mogą być regularne lub dopasowane do wspólnie ustalonego harmonogramu.

Klienci o nas

Kiedy rozpoczynałem współpracę z Agile Hunters nie wiedziałem czym to się skończy, nie miałem planu i celu. Teraz wiem, że to co robię wymaga uporządkowania, a ja muszę nabrać większej pewnosci siebie. Basia i Patrycja są świetnymi partnerkami w drodze do doskonałości!

Paweł, Manager

Mentoring z Agile Hunters to nie tylko pasjonująca droga do celu, ale także pełna empatii i zrozumienia relacja, która owocuje jeszcze długo po zakończeniu spotkań!

Sandra, Scrum Master

Agile Hunters to doświadczone trenerki, słuchaczki i mentorki. Posiadają wiedzę i praktykę potrzebną do zarządzania zespołami i zaszczepiania pasji do Scruma czy Agile w każdym środowisku. Podczas współpracy pokazały nam ścieżki działania, pomogły przy współpracy z klientami oraz w ulepszaniu procesów i definiowaniu nowych.

Ania, CEO

Najczęściej zadawane pytania

Jak umówić się na spotkanie mentoringowe?

Możesz umówić się z nami poprzez formularz kontaktowy. Wystarczy, że wypełnisz go zgodnie z podpowiedziami. Odpowiemy na Twoją wiadomość najszybciej jak to możliwe. 

Kto będzie moim mentorem?

Spotkania mentoringowe prowadzimy na dwa sposoby. Najcześciej to jedna z nas jest mentorką i prowadzi spotkania z Tobą od początku do końca. Drugi wariant to mentoring z nami dwiema (naprzemiennie) – wtedy spotkania w zależności od potrzeby prowadzone są przez Basię lub Patrycję. 

Ile kosztuje mentroing z Wami?

Szczegółowe warunki, informacje o pakietach i obowiązujących cenach oraz promocjach wysyłamy bezpośrednio zainteresowanym po pierwszym kontakcie.

Czy podczas mentoringu mogę zmienić cel współpracy?

Mentoring nie musi mieć tylko i wyłącznie jednego celu. Często zdarza się, że podczas współpracy działamy w kilku obszarach. Do pracy z mentee podchodzimy po partnersku – wszelkie potrzeby obu stron zawsze są na pierwszym miejscu, a najważniejszy jest efekt i rozwój.

Napisz do nas

Kontakt