Agile Hunters to inicjatywa, która „wyrosła” z potrzeby rozwoju i dzielenia się wiedzą z innymi. Poznałyśmy się dzięki pracy w tej samej firmie (poczytaj więcej) – zachwyciło nas zwinne środowisko i na dobre zanurzyłyśmy się w tajniki ról Scrum Mastera i Product Ownera. Wymieniając się wiedzą i wspólnie podejmując kolejne wyzwania, doszłyśmy do wniosku, że dobrze nam się ze sobą pracuje. I tak powstał pomysł na dzielenie się wiedzą szerzej, poprzez blog, który właśnie oglądasz. Co dalej? Zobaczymy!


Agile Hunters

Patrycja Górka 

Scrum Master nie tylko ze względu na zdobyte certyfikaty, ale głównie z zamiłowania do pracy z zespołami. Aktywnie działa we wrocławskiej społeczności agile i nie umknie jej żaden warsztat czy konferencja. Ceni sobie wartość płynącą ze zwinnego podejścia i ciągły proces inspekcji i adaptacji. Zorientowana na wsparcie zespołu w dążeniu do samoorganizacji. Pracując przy produktach z branży IT wspiera klientów z USA, Niemiec, a także Francji i innych europejskich państw. Nastawiona na rozwój i zdobywanie wiedzy, chętnie podejmuje się niełatwych wyzwań (jest wszędzie tam gdzie agile). Prywatnie dużo podróżuje i biega.

Barbara Rogala

Zwinne środowisko to jej chleb powszedni. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej (na kierunkach Elektronika i Telekomunikacja oraz Zarządzanie), a także certyfikowany Scrum Master i Product Owner. Od pierwszego styku z zespołami deweloperskimi entuzjastka empirycznego podejścia do wytwarzania oprogramowania, Zarządzania 3.0 i Porozumienia Bez Przemocy. Zespoły z jakimi pracowała tworzyły innowacyjne produkty, takie jak aplikacje do kontrolerów dronów i przetwarzania obrazu, czy też serwisy społecznościowe dla firm z całego świata (współpracowała m.in. z GIPHY). Uwielbia się rozwijać, prywatnie miłośniczka dobrej książki i nieustannego poszerzania horyzontów. Możecie ją spotkać na szlakach wierzchołków Korony Gór Polski.


Sprawdź nasze ostatnie wpisy: