Cześć, miło Cię widzieć na naszej stronie! Z tej strony Patrycja i Basia, czyli Agile Hunters. Pod tą nazwą działamy od 2019 roku. Pozwól, że opowiemy Ci o tym jak powstało AH!

Kilka lat temu stwierdziłyśmy, że dzielenie się zdobytą wiedzą oraz ciągłe samodoskonalenie są czynnikami, które motywują nas do działania. Najpierw działałyśmy lokalnie, pomagając znajomym i znajomym znajomych… Jednak jak to w życiu bywa, przyszedł czas na ustrukturyzowanie zarówno naszych działań jak i przekazywanej wiedzy. Wtedy też postanowiłyśmy zacząć działać pod marką Agile Hunters.  

Agile Hunters

Od pierwszego dnia naszej wspólnej podróży przyświeca nam wspólne marzenie. Naszym celem jest wsparcie w rozwoju wszystkich tych, którzy chcą zrozumieć czym jest zwinność, co kryje się pojęciem Agile mindset i czym charakteryzują się poszczególne frameworki i metody chowające się pod płaszczem empiryzmu. Chcemy, żeby wydarzenia Scrumowe nie były jedynym elementem wykorzystywanym z całego wachlarza możliwości, ale żeby szło za tym zrozumienie pryncypiów, filarów i wartości jakie powinny być nieodłącznym elementem pracy w zwinnym środowisku. 

Wiemy, że Scrum nie jest rozwiązaniem na wszystkie bolączki, dlatego w naszym wachlarzu kompetencji kryje się o wiele więcej. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu projektów Kanbanowych, skalowalnych (SAFe, Nexus), wytwarzanych metodologią tradycyjną, czy miksem wszystkich wymienionych. Uwielbiamy prowadzić warsztaty pozwalające poznać dobrze wizję i koncepcję produktu (Product Canvas i Event Storming to nasze ulubione narzędzia). Nasze umiejętności liderskie znajdują odzwierciedlenie w świetnych zespołach jakie budujemy. Jesteśmy miłośniczkami wyznaczania osiągalnych, lecz ambitnych celów. Same pracując w Agile Hunters budujemy i tworzymy wizję naszych działań z pomocą OKR. Każde z naszych działań jest przestrzenią do eksperymentowania i wyciągania wartościowych wniosków. Chcemy tym podejściem zarażać i motywować innych. Każda z nas ma swój własny bagaż doświadczeń przez co świetnie się uzupełniamy! 

Barbara Rogala

Jestem Agile Coachem z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu efektywnych zespołów i wartościowych produktów. Pasjonuje mnie praca z ludźmi i wydobywanie z nich potencjału. Jak ryba w wodzie czuję się w obszarze układania procesów, organizacji i maksymalizacji efektywności pracy project managerów, scrum masterów i product ownerów. Gdzie tylko mogę promuję przywództwo służebne, bo uważam, że to klucz do bycia świetnym liderem i budowania niesamowitych zespołów. Z chęcią dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, nieustannie szukam możliwości rozwoju.

Patrycja Górka

Jestem doświadczonym Scrum Masterem i Agile Coachem, ale przede wszystkim liderem, który wierzy, że nastawienie może zmienić naprawdę wiele. Dzięki odpowiedniemu podejściu nie potrzebujemy tytułów żeby osiągać nieszablonowe rezultaty. To nasza motywacja sprawia, że możemy usprawniać zarówno organizacje jak i współtworzyć produkty, których naprawdę potrzebują użytkownicy. Uwielbiam wspierać innych w ich rozwoju, pomagać odnaleźć im drogę do osiągnięcia swoich celów, potocznie zwanych marzeniami. Pasjonuje mnie praca z zespołami i różnorodność kulturowa


Sprawdź nasze ostatnie wpisy: