TIMM magazyn ugościł nas po raz pierwszy z publikacją tekstu Moda na Agile, czytaliście? Takich występów planujemy więcej, a już w bieżącym, listopadowym numerze możecie przeczytać tekst Patrycji o Scrum!

Twórcy magazynu piszą o nim tak:

Ze strony timmmagazyn.pl

Ideą TIMM magazynu jest tworzenie wyjątkowego miesięcznika, na którego kolejne numery czytelnicy będą czekali z utęsknieniem. To czasopismo przygotowywane z pasją i prawdziwym zainteresowaniem. Naszym celem jest zbudowanie pisma, które z każdym kolejnym numerem będzie inspirowało, wskazywało ciekawy kierunek i dawało do myślenia.
TIMM magazyn
źródło: timmmagazyn.pl

Podczas oczekiwania na znajomych, przedłużające się chwile możecie wypełnić lekturą magazynu, bo dostępny jest on w wielu wrocławskich restauracjach i kawiarniach. Na łamach pisma znajdziecie inspirujące historie i projekty, a także poznacie przepełnione pasją osoby i miejsca.

Ze strony timmmagazyn.pl

W magazynie zamieszczamy informacje na temat przyszłych wydarzeń oraz propozycje spędzania wolnego czasu. Zapraszamy do miejsc wartych odwiedzenia oraz na wydarzenia, których nie można przegapić.
Ważnym członem naszego pisma są artykuły pisane przez ekspertów w swoich dziedzinach. Właściciele firm, prezesi korporacji, przedsiębiorcy najwyższych lotów, a także start-up’owcy, którzy z pewnością zawojują świat. Wyjątkowy, nieszablonowy język, nietuzinkowe teorie i tematyka, która może zainteresować każdego z nas. To ogromny zaszczyt gościć tak wyjątkowe osoby na łamach naszego TIMM magazynu.

Twórcy udostępniają pismo w formie elektronicznej, dzięki czemu możecie zajrzeć do obecnego i poprzednich numerów.

Zachęcamy Was do przeczytania artykułu Patrycji na stronach 62 i 63, a także do uważnego obserwowania nadchodzących numerów!


Sprawdź nasze ostatnie wpisy: