Po kilku miesiącach pracy udostępniamy nasz pierwszy autorski kurs na platformie Udemy jako przygotowanie do certyfikatów PSM, PSPO i CSM! W skład kursu wchodzą dwa testy egzaminacyjne po 80 pytań. Każdy z nich sprawdza wiedzę teoretyczną i umiejętność zastosowania jej w praktyce.

Podobnie jak Mistrz Yoda, który znał się najlepiej na byciu Jedi, tak Scrum Master i Product Owner powinni być znawcami procesu i dobrych praktyk. Doskonałym pierwszym krokiem na drodze do mistrzostwa w zwinności będzie posiadanie wiedzy teoretycznej o Scrumie. Z pomocą przychodzi certyfikacja taka jak PSM I, PSPO I czy CSM. 

Nie sam certyfikat, a droga do jego zdobycia pomoże każdemu opanować niezbędną wiedzę, nawet w najdrobniejszych szczegółach. Egzaminy PSM I, PSPO I i CSM nie należą do najłatwiejszych! Jeśli myślisz o zdobyciu jednego z tych certyfikatów, polecamy lekturę Przewodnika po Scrumie i nasze testy. Ta para w zupełności wystarczy do opanowania materiału teoretycznego wchodzącego w zakres prawdziwych egzaminów.

Dlaczego nasze testy praktyczne to dobrze przygotowanie do PSM?

  • Przewodnik po Scrumie to zaledwie kilkanaście stron, jednak wiedza na nich zawarta wymaga zrozumienia, a nie tylko zapamiętania. Pytania w naszych testach pomagają na przećwiczenie teorii w kontekście prawdziwych projektów i sytuacji.
  • Wyjaśnienia do pytań pozwalają zrozumieć treści Przewodnika, co przekłada się bezpośrednio na swobodę posługiwania się zdobytą wiedzą w praktyce i w przypadku trudnych hipotetycznych sytuacji na egzaminie.
  • Testy możesz wykonywać wiele razy, odświeżać wiedzę i sprawdzać jak Twoje zrozumienie Przewodnika pogłębia się w procesie nauki.

Nie daj się zagiąć na egzaminie, przetestuj się! 

Dla czytelników naszego bloga przygotowałyśmy uwielbiane przez wszystkich zniżki ;). Napisz do nas przez formularz lub na facebook.com, a my damy Ci znać, czy mamy wolne kupony! 


Sprawdź nasze poprzednie wpisy: